Hesap Makinesi Birkaya Global

Birkaya Global

Birkaya Global olarak vizyonumuz; doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak ürün çeşitliliğiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutup dünya genelindeki ihracat pazarında yer alan firmaların arasında yenilikçi ve geniş kitlelere ulaşmaktır.
Değerli metaller piyasasında edindiğimiz 62 yıllık deneyimimizi Türkiye’nin tek yüksek stoklu tedarik hizmetini müşterilerine sunan bir firma olarak dünya pazarında da büyümeyi hedefleyip ihracat hedeflerimiz ve yenilikçi felsefemizle Türkiye’nin ekonomisine de katkı sağlamayı amaçlamaktayız.
Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin yanı sıra birçok Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Rusya, Kıbrıs yarım adası ve Kuzey Afrika ülkeleriyle sürdürmekte olduğumuz ticaretimiz müşterilerimizin uzun termin süreçlerini beklemeksizin ulaşılabilirliği arttırarak talep edilen ürünleri en hızlı şekilde karşılamayı hedeflemektedir.
Başta Bakır Pirinç Bronz olmak üzere değerli maden tedarikinin yanı sıra metal dekorasyon malzemeleri, otomotiv yedek parça üretimi (far, kablolama bağlantı aparatları vs.) gibi elektriksel yedek parça malzemeleri, metal hediyelik eşya üretimi alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.